loading

Nahrávání nových nabídek může zabrat i několik minut. Počkejte prosím.

login ico
Uživatelské jméno

Heslo

V případě zapomenutého hesla jej můžete OBNOVIT, nebo se jednoduše REGISTROVAT
login ico
Email zadaný při registraci

Po zadání platného emailu Vám dorazí zpráva na zadaný mail. V ní naleznete další kroky pro obnovení hesla.
Návrat k přihlášení.
NaplánujSvatbu.cz | NaplánujStavbu.cz | NaplanujRodinu.cz | NaplanujUbytování.cz | NaplánujChov.cz

Nabídka již není aktivní!

Dobrá-Práce.eu » Zemědělství, lesnictví a ekologie » Zahradníci floristé a květináři

Zahradníci floristé a květináři

zahradník/ce - florista/floristka

Líbilo se: 0x

Firma: Zahradnictví u Kopřivů s.r.o. [ič: 29236983]
Nabízený plat: 16000Kč - 0Kč
Adresa pracoviště: Šebrov-Kateřina, 105/
Načítám mapu...

Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Úvazek: Plný
Pracovně právní vztah: Pracovní poměr [od 01.01.2016]

Vhodné pro

Absolventy střední školy: Ne
Absolventy vysoké školy: Ne
OZP: Ne
Bezbariérové: Ne
Cizince: Ne

Poznámka

Pracovní náplň: Prodej rostlin a zboží, obsluha pokladny, vázaní čerstvých i suchých vazeb, komunikace se zákazníky, poradenství, pravidelná péče o rostliny v zahradnictví, manipulace s rostlinami, výsadby, pletí. Požadujeme: ÚSO (vyučení s maturitou), absolvent/ka SZŠ výhodou, praxe v aranžování květin minimálně 3 roky, ŘP sk. B, kreativitu, samostatnost, komunikativnost, ochotu poradit zákazníkům, zájem o obor a osobní rozvoj v oboru, poctivost, zodpovědnost, pečlivost. Nabízíme: zázemí rodinné firmy s tradicí, motivující a příjemné pracovní prostředí, dobré finanční ohodnocení na základě odvedené práce, možnost dalšího vzdělávání - kurzy, školení. Dvousměnný (jednosměnný) provoz. Strukturovaný životopis zasílejte na e-mailovou adresu: info@zahradnictvisebrov.cz

Kontakty

Kontaktní osoba: .
Telefon:
Mail: info@zahradnictvisebrov.cz

Zadal: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

Dobra-Prace.eu | Všechna práva vyhrazena.| Mapa