loading

Nahrávání nových nabídek může zabrat i několik minut. Počkejte prosím.

login ico
Uživatelské jméno

Heslo

V případě zapomenutého hesla jej můžete OBNOVIT, nebo se jednoduše REGISTROVAT
login ico
Email zadaný při registraci

Po zadání platného emailu Vám dorazí zpráva na zadaný mail. V ní naleznete další kroky pro obnovení hesla.
Návrat k přihlášení.
NaplánujSvatbu.cz | NaplánujStavbu.cz | NaplanujRodinu.cz | NaplanujUbytování.cz | NaplánujChov.cz

Nabídka již není aktivní!

Dobrá-Práce.eu » Výroba, průmysl a provoz » Zámečníci strojů

Zámečníci strojů

ZÁMEČNÍK

Líbilo se: 0x

Firma: Jintes CB s.r.o. [ič: 26046407]
Nabízený plat: 18000Kč - 0Kč
Adresa pracoviště: Mladoňovice, 65/
Načítám mapu...

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Úvazek: Plný
Pracovně právní vztah: Pracovní poměr [od 11.01.2016]

Vhodné pro

Absolventy střední školy: Ne
Absolventy vysoké školy: Ne
OZP: Ne
Bezbariérové: Ne
Cizince: Ne

Poznámka

Náplň práce: Provádění zhotovovací práce stavebních zámečnických prvků, montáže Čtení a používání technické dokumentace a projektové dokumentace Stanovení pracovních postupů, pracovních prostředků a pomůcek Výrova, montáž a oprava zámečnických prvků a následná kontrola Seřizování, údržba a ošetřování Požadavky: Vyučen v oboru zámečník Praxe v oboru min. 3 roky Orientace ve výkresech Svařování metodou TIG Manuální zručnost, vysoká míra zodpovědnosti Samostatnost, preciznost Jednosměnný (dvousměnný) provoz Nabízíme Dobré platové ohodnocení s pevnou a pohyblivou složkou s orientací na zkušenosti a výkon Školení, firemní akce Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a dopravu Další nefinanční benefity Ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu Historie společnosti v délce 20 let Pracoviště: Vysočina, okres Třebíč

Kontakty

Kontaktní osoba: Jitka Nosková
Telefon: +420 777 942 034
Mail: noskova@jintes.cz

Zadal: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

Dobra-Prace.eu | Všechna práva vyhrazena.| Mapa