loading

Nahrávání nových nabídek může zabrat i několik minut. Počkejte prosím.

login ico
Uživatelské jméno

Heslo

V případě zapomenutého hesla jej můžete OBNOVIT, nebo se jednoduše REGISTROVAT
login ico
Email zadaný při registraci

Po zadání platného emailu Vám dorazí zpráva na zadaný mail. V ní naleznete další kroky pro obnovení hesla.
Návrat k přihlášení.
NaplánujSvatbu.cz | NaplánujStavbu.cz | NaplanujRodinu.cz | NaplanujUbytování.cz | NaplánujChov.cz

Nabídka již není aktivní!

Dobrá-Práce.eu » Management a právo » Výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě

Výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě

VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ

Líbilo se: 0x

Firma: KeyTec České Budějovice s.r.o. [ič: 60875895]
Nabízený plat: 30000Kč - 0Kč
Adresa pracoviště: České Budějovice, Novohradská 1764/
Načítám mapu...

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek: Plný
Pracovně právní vztah: Pracovní poměr [od 01.12.2015]

Vhodné pro

Absolventy střední školy: Ne
Absolventy vysoké školy: Ne
OZP: Ne
Bezbariérové: Ne
Cizince: Ne

Poznámka

Náplň práce: samostatné řízení činnosti technického oddělení, příprava, plánování a zavádění nových projektů do výroby, odpovědnost za tvorbu a dodržování technologických postupů, spoluodpovědnost za aplikaci nových, moderních procesů a technologií do výroby, technická příprava výroby, tvorba technologických postupů a cenových podkladů, tvorba výrobní dokumentace v součinnosti s informačním systémem společnosti, technologicko-výrobní dohled nad realizovanými zakázkami, orientace na zpracování tenkých plechů a tvorbu lehkých konstrukcí Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenské, stavební apod.), odborná znalost, organizační schopnosti, rozhodnost, komunikativnost, důslednost, flexibilita, znalost AJ Nabízíme: možnost odborného vzdělávání a dalšího profesního růstu, adekvátní mzdové ohodnocení, systém zaměstnaneckých benefitů, 5 týdnů dovolené, měsíční bonusy, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, doplňkové spoření, 13. a 14. plat, věrnostní bonus, PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Kontakty

Kontaktní osoba: Iveta Švarcová
Telefon: +420 389 002 114
Mail: iveta.svarcova@keytec.cz

Zadal: ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

Dobra-Prace.eu | Všechna práva vyhrazena.| Mapa